Gdzie znaleźć klatkę dla psa do samochodu

Jeśli podróżujesz ze zwierzęciem, potrzebujesz wytrzymałej i bezpiecznej klatki dla psa do samochodu. Skrzynia PetSafe wykonana jest z twardego plastiku i jest wystarczająco wytrzymała, aby przetrwać najcięższe przejażdżki samochodem. Co więcej, klatki te są wygodne dla Twojego pupila i dają mu dużo miejsca do rozejrzenia się.

Sky Kennel

Petmate Sky Kennel jest uważana za złoty standard w podróżowaniu zwierząt domowych, zapewniając im bezpieczeństwo i komfort podczas wszystkich form podróży. Posiada trwałą plastikową skorupę z drucianymi drzwiami i wentylacją na wszystkich stronach, zatrzask zwalniający jedną ręką oraz system bezpieczeństwa z blokadą. W środku znajdują się również 360-stopniowe druciane okienka wentylacyjne oraz pokryte plastikiem nakrętki skrzydełkowe do zabezpieczenia drzwi.

Petmate Sky Kennel to zatwierdzona przez linie lotnicze buda dla psa, co oznacza, że spełnia wymagania linii lotniczych, a także jest w pełni zatwierdzona przez IATA do podróży międzynarodowych. Inne cechy tej budy dla zwierząt obejmują opcjonalne metalowe śruby do mocowania budy do pojazdu. Posiada również górny uchwyt i niekorodujące plastikowe nakrętki skrzydełkowe, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojemu zwierzakowi podczas podróży.

Buda samochodowa Sky Kennel posiada wyjmowaną matę, która utrzymuje psa w suchości, a podwyższone otwory wentylacyjne redukują ciepło. Ta czterodrzwiowa buda dla psa jest odpowiednia dla wielu zwierząt i miejsc, i jest łatwa do czyszczenia. Buda mierzy czterdzieści jeden centymetrów długości, trzydzieści dwa centymetry szerokości i dwadzieścia osiem centymetrów wysokości.

Klatki dla psa Sky Kennel do samochodu mają również konstrukcję ładowaną od góry, co ułatwia dostęp do psa wewnątrz skrzyni. Posiadają również przednie drzwi, które otwierają się zarówno w lewo, jak i w prawo. Zatrzask można łatwo otworzyć jedną ręką, a w środku znajdują się cztery zatrzaski wzmocnione śrubami. Solidny górny uchwyt ułatwia przenoszenie budy z miejsca na miejsce.

4×4 Ameryka Północna

Wybór odpowiedniej klatki dla psa jest ważnym elementem podróżowania z psem. Nie tylko powinieneś mieć taką, która zapewni Twojemu psu bezpieczeństwo, ale także wybrać taką, która zapewni Ci spokój ducha. Na szczęście 4×4 North America ma w swojej ofercie wiele bezpiecznych i wytrzymałych klatek dla Twojego psa. Klatki te są wykonane tak, aby wytrzymać każde wyzwanie związane z podróżą i są wyposażone w szereg przydatnych funkcji, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojemu pupilowi, gdy Ty będziesz w podróży.

Variocage 4X4 została zaprojektowana tak, aby zapewnić Twojemu psu bezpieczeństwo w samochodzie, a ponadto posiada zamki w drzwiach i sprężyny Hydraulic motion, dzięki którym otwieranie i zamykanie klatki jest dziecinnie proste. Ta skrzynia jest zbudowana tak, aby trwać i będziesz zadowolony, że zainwestowałeś w tę bezpieczną i wygodną skrzynię.

Gunner Kennel

Bezpieczna i solidna klatka samochodowa dla psa jest niezbędna, jeśli podróżujesz z psem. Klatka Gunner Kennel to świetny wybór na podróż samochodem, ponieważ jest testowana na wypadek zderzenia i sprawdzona pod kątem bezpieczeństwa psów. Została wyprodukowana w USA i posiada dożywotnią gwarancję. Jest również wykonana z wytrzymałej konstrukcji o podwójnych ścianach. Zewnętrzna warstwa absorbuje siłę uderzenia, podczas gdy wewnętrzna warstwa utrzymuje ją, aby nie zaszkodzić Twojemu psu.

Poza zapewnieniem bezpieczeństwa, budy Gunner posiadają również odporne na ucieczkę zatrzaski łopatkowe oraz zamek na klucz w drzwiach. Posiadają również pasy mocujące ze stali nierdzewnej i szpilki dla dodatkowego bezpieczeństwa. Te cechy sprawiają, że nadają się one do stosowania w trudnych warunkach pogodowych.

Gunner Kennel G1 Kennel to wytrzymała klatka samochodowa z dwuściennymi plastikowymi ściankami i wiązaniami ze stali nierdzewnej dla zwiększenia wytrzymałości i trwałości. Posiada szerokie boki i bardzo szeroką podstawę dla dodatkowej stabilności. Jej ściany są wykonane tak, aby wytrzymać codzienne zużycie, jak również uszkodzenia podczas kolizji.

Skrzynie Gunner Kennel dostępne są w kilku rozmiarach, w tym dużym i XL. Wybierz odpowiednią do wielkości swojego psa i upewnij się, że posiada ona mechanizm blokujący dla zwiększenia bezpieczeństwa.

Ellie-Bo

Klatka dla psa Ellie-Bo to prosta klatka z siatki drucianej zaprojektowana z myślą o komforcie Twojego psa. Posiada podwójne drzwi z wytrzymałym zatrzaskiem, wyjmowaną stalową kuwetę oraz dwa przesuwne mechanizmy blokujące. Można ją również złożyć na płasko, co ułatwia transport.

Ta klatka jest łatwa w użyciu i wygodna w przechowywaniu. Stalowa tacka zapobiega gryzieniu i jest wyjmowana. Można ją łatwo złożyć bez użycia narzędzi. Wytrzymałe zatrzaski pomagają zapewnić, że pies pozostanie wewnątrz klatki. Stalowa tacka zapobiega gryzieniu przez szczeniaka i jest wyjmowana, co ułatwia czyszczenie.

Klatka Ellie-Bo została zaprojektowana z myślą o szkoleniu w klatce. W zestawie znajduje się przewodnik szkoleniowy. Daje szczeniakowi wygodne miejsce do odpoczynku po treningu. Możesz nawet dokupić przegrody do klatki, aby dodać więcej miejsca do skrzyni, gdy Twój szczeniak rośnie.

Ellie-Bo ma kilka zabezpieczeń, które sprawiają, że podróżowanie z psem jest bezpiecznym doświadczeniem. Posiada bezpieczne drzwi z zamkiem, wentylację ze wszystkich stron i jest przyjazna dla środowiska, dzięki materiałom pochodzącym z recyklingu. Została przetestowana w crash testach i otrzymała wysokie oceny bezpieczeństwa.

Ruff Land

Jeśli jesteś na rynku klatki dla psa do samochodu, Ruff Land jest miejscem, gdzie należy szukać. Firma ta produkuje gamę bud samochodowych, które charakteryzują się takim samym designem jak budy dla samochodów wyścigowych, ale są zbudowane tak, aby wytrzymać najgorsze wypadki drogowe. Budy Ruff Land wykonane są z polietylenu stabilizowanego na promieniowanie UV i posiadają jednoczęściową, rotacyjną konstrukcję.

Budy Ruff Land Kennels są dostępne w różnych rozmiarach i stylach. Mogą być skonfigurowane z drzwiami na obu końcach lub tylko na jednym. Posiadają również wygodne drzwi boczne. Można je również układać w stosy, są lekkie i łatwe do czyszczenia. Dostępne są dla różnych psów, od malutkich po duże rasy. Ruff Land oferuje również roczną gwarancję na swoje produkty.

Jeśli wybierasz się w podróż z psem, klatka dla psa do samochodu jest świetnym rozwiązaniem. Budy Ruff Land są lekkie, trwałe i wykonane w USA. Te budy dla psów można dostosować za pomocą akcesoriów do konkretnych potrzeb. Możesz je kupić w niezawodnym internetowym sklepie z artykułami dla zwierząt, takim jak Pet Pro Supply, który obsługuje klientów na całym świecie.

Sleepypod

Klatka dla psa Sleepypod do samochodu to wszechstronny, stylowy transporter dla Twojego psa. Wykonana z materiałów przetestowanych podczas zderzeń, ta klatka dla zwierząt oferuje bezpieczeństwo, komfort i wygodne miejsce do spania podczas jazdy samochodem. Wyściełane, wyjmowane pluszowe wnętrze i trzy panele z siatki po bokach umożliwiają duży przepływ powietrza i widoczność.

Sleepypod jest certyfikowany przez Center for Pet Safety i może utrzymać do 15 funtów. Może służyć jako transporter lub fotelik samochodowy, a nawet przekształcić się w łóżko, gdy dotrzesz do celu. Chociaż większy Sleepypod nie będzie pasował pod większość siedzeń linii lotniczych, mniejsze wersje mogą. Pasek z tyłu klatki mocuje się do pasa bezpieczeństwa, zapewniając, że Twój pupil pozostanie bezpiecznie w środku.

Większość kotów i psów kojarzy podróż z nieprzyjemnymi doświadczeniami. Sleepypod eliminuje ten stres, pozwalając Twojemu pupilowi podróżować w luksusowym komforcie, dzięki ultra-pluszowej lub piankowej wyściółce. Zapewnia również lepszy sen dla Twojego zwierzęcia. Sleepypod może być również umieszczony w ulubionym kącie w Twoim domu – na blacie z widokiem lub w ciemnej szafie.

Sleepypod to hybrydowy fotelik i transporter dla psa, który spełnia normy bezpieczeństwa dla dzieci. Posiada certyfikat Center for Pet Safety i spełnia rygorystyczne wymogi testów zderzeniowych. Wyściełana płyta piersiowa chroni Twojego psa podczas wypadku.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *