Gdzie kupić frisbee dla psa

Istnieje wiele różnych rodzajów frisbe, którymi może bawić się Twój pies. W zależności od wielkości pyska Twojego psa, powinieneś być w stanie znaleźć taką, która wygodnie mieści się w jego ustach. Możesz wybierać spośród frisbe o rozmiarach od 6,5 do 11 cali.

Hero Air 235 Flying Dog Sport Disc

Dysk Hero Air 235 Flying Dog Sport dla psów jest jednym z najłatwiejszych dysków do rzucania dla Twojego pupila. Jest to popularny wybór wśród właścicieli psów na całym świecie. Jest łatwy do rzucania i ma wysoki poziom wytrzymałości, poślizgu wagi i prędkości. Ten dysk jest również niezwykle stabilny, w przeciwieństwie do wielu innych dysków wykonanych z floppy fabric. Ta kombinacja cech daje mu stabilność potrzebną do ogromnych rzutów i przewidywalność dla chorych ruchów freestyle.

W przeciwieństwie do wielu innych latających dysków, dysk Hero Air 235 Flying Dog Sport jest wodoodporny, co jest świetne do zabaw w aportowanie nad wodą. Jest również wykonany z tkaniny odpornej na ścieranie, co czyni go idealnym do zabawy na podwórku. Jest również dostępny w świecącym kolorze, dzięki czemu jest idealny do nocnych zabaw w aportowanie.

Dysk sportowy dla psów Hero Air 235 Flying Dog dostępny jest w różnych kolorach i wzorach. Dysk nie lata tak daleko jak twardy dysk, ale nie zrani tak bardzo psiego pyska. Dodatkowo jest łatwy do przechowywania i transportu. Dostępne są nawet zabawne wzory, więc możesz znaleźć taki, który będzie pasował do osobowości Twojego psa. Ponieważ jest wykonana z miękkiej gumy pokrytej nylonową tkaniną, jest delikatna dla zębów i mebli Twojego psa.

Podczas gdy lekkie plastikowe dyski są bardziej przystępne, cięższe dyski mają lepszą aerodynamikę. Są mniej podatne na wpływ wiatru i wymagają mniejszego wysiłku przy rzucaniu. Mają jednak również cięższe wykończenie i trudniej unoszą się w wodzie. Należy również pamiętać, że żadne dwa psy nie są dokładnie takie same, jeśli chodzi o rzucanie dysków.

Hyperflite Jawz Competition Disc

Dysk Jawz Competition Disc dla psów jest jednym z najtwardszych dysków latających stworzonych dla psów. Jego konstrukcja jest mocniejsza niż jakiegokolwiek innego dysku na rynku i wytrzymuje zęby kłów lepiej niż jakikolwiek inny dysk. Jego waga wynosi 145 gramów. Ten dysk jest idealny dla psów, które są entuzjastami latających dysków.

Dysk Jawz jest wykonany z ultra trwałych materiałów i jest wyborem wielu mistrzów. Może wytrzymać ultra długie loty, a także ustanowił Rekordy Świata i zdobył Mistrzostwa Świata. Dysk Jawz jest wolny od gryzienia, zatwierdzony do zawodów, wykonany z nowoczesnych polimerów i o zaawansowanej aerodynamicznej formie.

Zaprojektowany z myślą o trwałości i odpornym na przebicie materiale dysk Hyperflite Jawz Competition Disc dla psa to najlepszy dysk dla psów na rynku. Jego wyjątkowo wytrzymały, odporny na przebicie materiał jest odporny na gryzienie, zatrzaskiwanie i chrzęst. Dysk Jawz jest odpowiedni dla większości psów, niezależnie od tego, czy szukasz wytrzymałego dysku do zawodów, czy zabawnej zabawki dla swojego psa.

Dysk konkursowy Jawz dla psów posiada podwójny uchwyt. Dzięki temu Twój pies będzie mógł łatwiej go złapać. Dodatkowo miękka plastikowa konstrukcja dysku jest łagodniejsza dla zębów psa niż inne dyski. Został zaprojektowany przez dwóch byłych mistrzów świata Canine Disc i występuje w pięciu kolorach.

Hyper Pet Flippy Flopper Frisbee

Hyper Pet Flippy Flopper Dog Frisbee to najlepiej sprzedająca się zabawka, która zapewnia zabawny sposób ćwiczenia z Twoim pupilem. Ta wysoko latająca zabawka dla psa wykonana jest z wytrzymałego nylonu i gumy. Idealnie nadaje się do gier w aportowanie i lekkie przeciąganie liny. Można ją również prać.

Frisbee to świetna opcja ćwiczeń dla średniej wielkości i wysportowanych psów. Należy pamiętać o nadzorowaniu zabawy i zapewnieniu dużej ilości miejsca. Hyper Pet Flippy Flopper Frisbee dla psów można kupić w wielopakach. To frisbee dla psów to doskonały wybór na podwórko lub plac zabaw.

To frisbee dla psów ma jasne kolory, które Twój pies pokocha. Jest również zaprojektowane tak, aby było trwałe i łatwe do czyszczenia. Jest dostępne w jednym rozmiarze, mierzącym 9 cali i jest wystarczająco trwałe, aby wytrzymać czas zabawy Twojego pupila. W każdym opakowaniu znajduje się jedno frisbee dla psa.

Psy łapią frisbee pyskiem, dlatego powinny być one wykonane z lekkiego, wytrzymałego tworzywa sztucznego. Wysokiej jakości frisbee dla psa jest zaprojektowane tak, aby nie uszkodzić zębów i dziąseł psa. Powinno być również bezpieczne do rzucania na płaskich powierzchniach, ponieważ plastikowe Frisbee może złamać się na ostre kawałki.

West Paw

Frisbe dla psów West Paw są lekkie, wytrzymałe i latają daleko. Są również przyjazne dla ludzkiej dłoni i wykonane z elastycznego, miękkiego materiału. Twój pupil z pewnością pokocha zabawę z nimi! Jeśli chcesz, aby Twój pies miał frajdę z gry w aport, spróbuj zdobyć dysk West Paw dla swojego pupila!

West Paw frisbees dla psów są wykonane z ekologicznych materiałów, a firma oferuje gwarancję One-Time Love-It. Obejmują one jedną zabawkę na gospodarstwo domowe i poprowadzą Cię przez proces gwarancji. Unikalny materiał Zogoflex zabawki jest wykonany z plastiku i gumy i jest niezwykle trwały. Może rozciągnąć się do 400 razy swojej pierwotnej długości i nadaje się do recyklingu. Nawet jeśli Twój pies ją zniszczy, możesz zwrócić ją do West Paw, aby otrzymać zwrot pieniędzy.

Możesz dostać frisbee dla psa West Paw w różnych kolorach. Możesz również dostać jeden w kolorze glow-in-the-dark. Jeśli Twój pupil nie lubi koloru zwykłych frisbe, zdecyduj się na te świecące. Te frisbe są idealne do aportowania.

West Paw Zogoflex Zisc Dog Frisbee to świetna propozycja dla aktywnych psów. Wykonane jest z wytrzymałego i elastycznego materiału, który jest przyjazny dla zębów psa. Może również służyć jako miska na wodę, jeśli Twój pies jest spragniony. Zisc będzie pływał w wodzie.

Zawody psich dysków wymagają odpowiedniego materiału na psie frisbee. West Paw oferuje zarówno miękkie jak i wytrzymałe wersje swoich psich frisbee.

Chuckit! Flying Squirrel

Jeśli szukasz frisbee dla psa z odrobiną dodatkowego lotu, Chuckit Flying Squirrel to świetny wybór. Ta wytrzymała płócienna zabawka ma podniesione boki dla łatwego podnoszenia, świecące łapki i krótki zasięg lotu.

To latające frisbee dla psa jest idealne dla psów, które uwielbiają aportować i bawić się frisbe. Wystrzeliwane jak tradycyjne frisbee, szybuje w powietrzu i jest doskonale widoczne w ciemności. Jego wytrzymała płócienna tkanina i świecące łapki gwarantują, że Twój pies zobaczy go w ciemności.

Chociaż większość psów jest zbyt mała lub młoda, aby cieszyć się tą zabawką, jest ona bezpieczna dla psów średniej wielkości i przeznaczona do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz. Upewnij się, że masz odpowiednią przestrzeń i nadzór, aby Twojemu psu nie stała się krzywda. Ta zabawka jest wysoce zalecana dla średniej wielkości psów z dużą ilością energii i silną chęcią do zabawy.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *