Gdzie kupić pasy samochodowe dla psa

Niezależnie od tego, czy masz dużego czy małego psa, będziesz chciał się upewnić, że Twój pies jest prawidłowo zapięty w foteliku samochodowym. Jeśli Twój pies szczególnie lubi gryźć, będziesz chciał kupić osłonę klamry pasa bezpieczeństwa ze stalową linką. Będziesz chciał również zastanowić się, czy Twój samochodowy pas bezpieczeństwa jest wystarczająco długi, aby Twój pies mógł prawidłowo usiąść.

Ruffwear

Jeśli Twój pies uwielbia jeździć na tylnym siedzeniu samochodu, jest wiele miejsc, w których można kupić pasy bezpieczeństwa dla psów. Są one zazwyczaj tanie i składają się, aby zrobić miejsce dla ludzkich pasażerów. Pasy bezpieczeństwa dla psa są niezbędne, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojemu pupilowi. Według National Highway Traffic Safety Administration (NHTSA), 10% śmiertelnych wypadków wiąże się z rozproszeniem uwagi. Najlepsze pasy bezpieczeństwa dla psa utrzymają go mocno na miejscu, uniemożliwiając zwierzęciu poruszanie się po samochodzie.

Pasy bezpieczeństwa dla psów powinny być przetestowane pod kątem zderzeń, aby spełniały najwyższe standardy bezpieczeństwa. Pasy bezpieczeństwa dla zwierząt z testami zderzeniowymi można znaleźć w Center for Pet Safety (CPS). Istnieją również renomowane marki, które nie posiadają certyfikatu CPS, ale spełniają normy europejskie. Sprawdź na stronie producenta, czy pasy bezpieczeństwa, które bierzesz pod uwagę, posiadają certyfikat CPS czy nie. Szukaj pieczęci “Passing”, która wskazuje, że przeszedł on rygorystyczne testy zderzeniowe.

Wybierając pasy bezpieczeństwa dla psa, pamiętaj o uwzględnieniu jego rozmiarów. Na przykład mały pies może czuć się niekomfortowo z pasem bezpieczeństwa, który przechodzi przez głowę, podczas gdy duży pies może łatwo przegryźć pas, który obejmuje całe jego ciało. Ponadto należy wybrać pas bezpieczeństwa, który wygodnie układa się wokół szyi, a nie wokół głowy.

Niektóre marki produkują samochodowe pasy bezpieczeństwa, które są wielofunkcyjne. Mogą one być przydatne podczas podróży z wieloma przystankami. Ważne są również wygodne szerokie pasy. Te lepiej rozkładają siły tarcia niż wąskie. Dodatkowo niektóre marki produkują szelki dla małych i dużych psów. Możesz znaleźć takie, które najlepiej pasują do Twojego psa.

The Mighty Paw Safety Belt to doskonała opcja dla Twojego psa. Ta uprząż jest łatwo regulowana i może być używana przez wiele godzin. Wykonana jest z wysokiej jakości nylonu z metalowym osprzętem i wpina się w zaczepy LATCH w Twoim samochodzie. Uprząż ta posiada również nieplączące się mocowanie dla Twojego psa. Ponadto jest łatwa w czyszczeniu. Szelki bezpieczeństwa dla psa mogą zapobiec turlaniu się psa w samochodzie, dzięki czemu Twój pupil będzie mógł wygodnie odpocząć.

Inną opcją szelek bezpieczeństwa dla psa są pętle do pasów bezpieczeństwa. Można je przymocować do szelek psa i mogą służyć jako smycz. Są one również dostępne w różnych kolorach.

Mighty Paw

Pasy samochodowe dla psów Mighty Paw zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojemu pupilowi podczas jazdy w pojeździe. Ta uprząż bezpieczeństwa została zaprojektowana przez właścicieli psów dla właścicieli psów. Uprząż pasuje do pasów bezpieczeństwa Twojego pojazdu, pozwalając Twojemu psu na wygodną jazdę. Twój pies będzie bezpieczny, wygodny i zabezpieczony podczas całej podróży.

Pasy samochodowe dla psów Mighty Paw są łatwe w montażu i użytkowaniu. Pas mocowany jest do ramy Twojego pojazdu za pomocą listwy zatrzaskowej, która przypomina mocowanie dziecięcego fotelika samochodowego. Pas bezpieczeństwa posiada trójstronną smycz mocującą, która rozciąga się od 16 do 26 cali. Pas posiada nieplączące się obrotowe mocowanie i mocny karabińczyk.

Chociaż pasy samochodowe Mighty Paw nie są tanie, z pewnością warto rozważyć ich zakup dla swojego pupila. Mocują się bezpośrednio do ramy Twojego samochodu, co sprawia, że są prawie niemożliwe do złamania. Łączą się również z listwami zatrzaskowymi na tylnym siedzeniu, które znajdują się w zagłębieniach tylnego siedzenia.

Jako właściciel psa wiesz, że podróżowanie ze swoim pupilem może być stresującym doświadczeniem. Użycie pasa samochodowego Mighty Paw dla psa to najlepszy sposób, aby upewnić się, że nie rozprasza Cię zachowanie Twojego pupila podczas jazdy. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczniejsza i mniej stresująca dla Was obojga.

Pasy samochodowe Mighty Paw są regulowane od 16 do 26 cali i wykonane z odpornego na warunki atmosferyczne nylonu z metalowymi okuciami. Producent oferuje 100-procentową gwarancję satysfakcji. Ponieważ Mighty Paw wykorzystuje listwy zatrzaskowe pojazdu, instalacja wymaga więcej wysiłku niż zwykłe pasy bezpieczeństwa typu “plug-and-play”. Są one dostępne w siedmiu różnych kolorach. Dzięki temu są doskonałym wyborem dla każdego samochodu. Możesz nawet użyć uprzęży jako smyczy dla swojego psa.

Mimo że są stosunkowo nową koncepcją, pasy samochodowe Mighty Paw już udowodniły, że są niezawodną i bezpieczną opcją dla Twojego psa. Te szelki łączą się bezpośrednio z paskami LATCH w Twoim samochodzie i są zaprojektowane tak, aby były wygodne dla Twojego psa. Co więcej, są one niesamowicie wytrzymałe. Dzięki maksymalnemu napięciu siłowemu 881 lbs, możesz mieć pewność, że Twój pupil jest dobrze chroniony w pojeździe.

Vastar

Pas samochodowy Vastar to świetny sposób na zabezpieczenie Twojego psa w pojeździe podczas jazdy. Ten pas bezpieczeństwa dla zwierząt domowych wykonany jest z wysokiej jakości nylonowych taśm i metalowej klamry, która zapina się do gniazda pasów bezpieczeństwa pojazdu. Pasek jest również regulowany, co jest świetną cechą, jeśli rozmiar Twojego psa się zmienia. Pasek jest również oznaczony logo Vastar, co zapobiega wprowadzaniu na rynek podróbek.

Pas bezpieczeństwa jest dostępny w różnych rozmiarach, aby pasował do różnych wielkości samochodów. Możesz wybrać długość od szesnastu do dwudziestu sześciu cali. Pasy są regulowane i wykonane z wytrzymałej tkaniny nylonowej z metalowym zatrzaskiem, który pasuje do żeńskiej szczeliny gniazda pasa bezpieczeństwa pojazdu. Pas można również prać w pralce, co czyni go wygodnym akcesorium do posiadania.

Pasy bezpieczeństwa są wyposażone w elastyczny zderzak, który chroni psa przed zadławieniem przez pas bezpieczeństwa. Pas jest wystarczająco szeroki, aby wygodnie utrzymać pupila na miejscu, ale nadal pozwala na swobodne poruszanie się. W przeciwieństwie do innych pasów bezpieczeństwa, elastyczny bufor jest wystarczająco miękki, aby zapobiec zaplątaniu się psa w pas bezpieczeństwa, co może spowodować rozpięcie się pasa. Pas bezpieczeństwa jest również regulowany, dzięki czemu możesz dostosować go do miejsca, w którym przebywa pies i czuć się z nim bezpiecznie.

Kupując pas bezpieczeństwa dla psa, upewnij się, że jest on kompatybilny z pojazdem, którym jeździsz. Niektóre są wykonane tak, aby pasowały do zagłówka standardowego samochodu, ale mogą nie być kompatybilne z niektórymi pojazdami. Przed zakupem pasów bezpieczeństwa dla psa upewnij się, że sprawdzisz je u producenta.

Pas bezpieczeństwa dla psa chroni kierowcę, pozostałych pasażerów i psa. Jest to szczególnie ważne w przypadku szczeniaka. Szczeniak jest często figlarny i może rozpraszać uwagę. Może przeszkadzać w prowadzeniu samochodu, a nawet zasłaniać widok. Jeśli pies nie jest odpowiednio przytrzymany, może spowodować poważne obrażenia, a nawet śmierć.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *